Szkolenia
marketingowe

Szukasz wartościowych szkoleń marketingowych dla swojej firmy? Zajmę się organizacją i prowadzeniem warsztatów oraz szkoleń indywidualnych i grupowych. Sprawdź, jaką wiedzą mogę się podzielić z Tobą lub Twoim zespołem.

Uwaga, nawet do 80% dofinansowania!

Działam jako podmiot wpisany do Bazy Usług Rozwojowych PARP. Dzięki temu mikrofirmy, małe lub średnie przedsiębiorstwa (w tym ich pracownicy) oraz osoby samozatrudnione z niemal całej Polski (z wyłączeniem województw mazowieckiego oraz pomorskiego) mogą otrzymać dofinansowanie szkoleń w wysokości do 80%.

Marketing w małej firmie

Marketing w małej firmie

Opis:

Zastanawiasz się, jakie działania marketingowe prowadzić w swojej firmie? Nie masz pewności, jak budować spójną markę i skalować sprzedaż produktów i usług? Podczas szkolenia dowiesz się, jak skutecznie planować działania marketingowe, budować przewagę konkurencyjną oraz analizować otoczenie, w którym działa Twoja firma. Przećwiczysz zdobytą wiedzę na przykładzie własnej organizacji.

Dowiedz się więcej
Projektowanie propozycji wartości

Projektowanie propozycji wartości

Opis:

Szukasz pomocy w określeniu takiej wartości Twojej firmy, za jaką klienci faktycznie będą chcieli płacić? Dzięki szkoleniu opartemu o metodykę Value Proposition Canvas firmy Strategyzer zrozumiesz, jak odpowiednio przeanalizować kluczowe segmenty swoich klientów oraz zaprojektować i dopasować do nich propozycję wartości Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Projektowanie modelu biznesowego

Projektowanie modelu biznesowego

Opis:

Chcesz dowiedzieć się, jak szybko zaprojektować model biznesowy firmy lub projektu biznesowego? Podczas warsztatów opartych o Business Model Canvas (następca klasycznego biznes planu) firmy Strategyzer zyskasz cenną wiedzę w tym zakresie. Nauczysz się również, gdzie i w jaki sposób szukać innowacji na poziomie modelu biznesowego. Poćwiczysz też tworzenie modelu na przykładzie Twojej firmy.

Dowiedz się więcej
Planowanie komunikacji marketingowej w małej firmie i startupie

Planowanie komunikacji marketingowej w małej firmie i startupie

Opis:

Zastanawiasz się, jakie działania komunikacyjne podjąć, by skutecznie wypromować swój biznes? Marzysz, by Twoja firma zabłysnęła w świecie mediów społecznościowych? Dzięki szkoleniu nauczysz się, jak zmierzyć się z wyzwaniami dotyczącymi komunikacji marketingowej. Zrozumiesz, jak i gdzie mówić o własnej marce, by zainteresować nią odbiorców i zrealizować zaplanowane przez siebie cele marketingowe.

Dowiedz się więcej